لیست دروس ارائه شده در مقطع کارشناسی ارشد گروه مهندسي برق دانشکده مهندسی ( سال تحصیلی ۱۳۹۶ - ترم ۱ )

  1. فیزیولوژی ( دکتر علی مقیمی)
  2. مباحث ویژه ( الف) ( دکتر مریم قربانی)
  3. مخابرات دیجیتال ( دکتر )
  4. آنالیزحقیقی ( دکتر اسداله نیکنام)
  5. سمینار ( دکتر )
  6. سمینار ( دکتر علی پیروی)
  7. پروژه تحقیق ( دکتر )
  8. پروژه تحقیق ( دکتر )
  9. کنترل بهینه ( دکتر محمدباقر نقیبی سیستانی)
  10. طراحی مدارهای الکترونیکی (فرکانس بالا) 2 ( دکتر محمد طاهرزاده ثانی)
  11. ابزار دقیق بیومدیکال (بیوانیسترومنت) ( دکتر نادیا نقوی)
  12. مباحث ویژه درمهندسی پزشکی 1 ( دکتر مریم قربانی)
  13. مبدل های بیو مدیکال ( دکتر جواد صفائی)
  14. آنتن 2 ( دکتر امیررضا عطاری)
  15. مدلسازی سیستم های بیولوژیکی ( دکتر سحر مقیمی)
  16. سیستم های مخابرات بی سیم ( دکتر حسین ضمیری جعفریان)
  17. پردازش سیگنال دیجیتال پیشرفته ( دکتر سیدعلی رضا سیدین)
  18. ادوات نیمه هادی - ۱ ( دکتر سید ابراهیم حسینی)
  19. تئوری جامع ماشینهای الکتریکی ( دکتر حسین ابوترابی زارچی)
  20. کنترل توان راکتیودرسیستمهای قدرت ( دکتر رضا قاضی)
  21. آشکارسازی و تخمین ( دکتر ناصر پریز)
  22. شبکه های عصبی ( دکتر میرمجتبی میرصالحی)
  23. شبکه های عصبی ( دکتر سید کمال الدین غیاثی شیرازی)
  24. بهره برداری ازسیستمهای قدرت پیشرفته ( دکتر محمدحسین جاویدی دشت بیاض)
  25. بررسی حالات گذرادرسیستمهای قدرت ( دکتر جواد ساده)
  26. قابلیت اعتماددرسیستمهای قدرت ( دکتر علی پیروی)
  27. پردازش سیگنالهای دیجیتالی ( دکتر حسین ضمیری جعفریان)
  28. سیستمهای کنترل تطبیقی ( دکتر سیدکمال حسینی ثانی)
  29. شناسائی سیستم ها ( دکتر علی کریم پور)
  30. فرایندهای اتفاقی ( دکتر مرتضی خادمی درح)
  31. مباحث ویژه درمهندسی برق - 2 ( دکتر مجید علومی بایگی)
  32. مباحث ویژه درمهندسی برق - 2 ( دکتر عباس ابراهیمی مقدم)
  33. مباحث ویژه درمهندسی برق - 2 ( دکتر عباس ابراهیمی مقدم)
  34. طراحی مدارهای مجتمع ( دکتر مهدی صابری)
  35. طراحی مدارهای وی ال اس آی ( دکتر رضا لطفی)
  36. فوتونیک ( دکتر مهرداد شکوه صارمی)
  37. مخابرات سلولی ( دکتر حسین خوش بین قماش)
  38. ریاضیات مهندسی پیشرفته ( دکتر محمدحسن نشاطی)
  39. ریاضیات مهندسی پیشرفته ( دکتر ناصر پریز)
  40. ریاضیات مهندسی پیشرفته ( دکتر محمدحسن نشاطی)
  41. اصول کنترل مدرن ( دکتر جعفر عبادی)
  42. الکترونیک قدرت ( دکتر محمد منفرد)
  43. پردازش سیگنالهای تصویری ( دکتر مهدی سعادتمند طرزجان)
  44. تئوری اطلاعات وکدینگI ( دکتر قوشه عابدهدتنی)
  45. تئوری پیشرفته مخابرات ( دکتر حسین خوش بین قماش)
  46. تئوری وتکنولوژی ساخت ادوات نیمه هادی1 ( دکتر مجتبی جودکی)
  47. روش های مجا نبی در الکترومغناطیس ( دکتر وحید محتشمی)
  48. مدارهای فعال ریز موج ( دکتر سیدمحمدسعید ماجدی)