لیست دروس ارائه شده در مقطع کارشناسی گروه مهندسي برق دانشکده مهندسی ( سال تحصیلی ۱۳۹۶ - ترم ۱ )

  1. محاسبات عددی ( دکتر سیدمحمدسعید ماجدی)
  2. الکترومغناطیس ( دکتر میرمجتبی میرصالحی)
  3. الکترومغناطیس ( دکتر مجتبی جودکی)
  4. الکترومغناطیس ( دکتر )
  5. الکترونیک -1 ( دکتر سید ابراهیم حسینی)
  6. الکترونیک -1 ( دکتر رضا لطفی)
  7. الکترونیک -1 ( دکتر محمد میمندی نژاد)
  8. آشنایی با مهندسی برق ( دکتر مجید علومی بایگی)
  9. آشنایی با مهندسی برق ( دکتر رضا لطفی)
  10. آشنایی با مهندسی برق ( دکتر مجید علومی بایگی)
  11. آشنایی با مهندسی برق ( دکتر رضا لطفی)
  12. کارگاه برق ( دکتر محمدرضا میری)
  13. کارگاه برق ( دکتر محمدرضا میری)
  14. کارگاه برق ( دکتر محمدرضا میری)
  15. کارگاه برق ( دکتر محمدرضا میری)
  16. کارگاه برق ( دکتر محمدرضا میری)
  17. کارگاه برق ( دکتر محمدرضا میری)
  18. نقشه کشی صنعتی ( دکتر ریحانه اکبری)
  19. نقشه کشی صنعتی ( دکتر محمدمهدی تفرج)
  20. نقشه کشی صنعتی ( دکتر محمدمهدی تفرج)
  21. نقشه کشی صنعتی ( دکتر مصطفی قناد)
  22. نقشه کشی صنعتی ( دکتر وحید ملکی)
  23. نقشه کشی صنعتی ( دکتر محمدمهدی تفرج)
  24. آزمایشگاه اندازه گیری ومدار - 1 ( دکتر داود موسوی نیشابوری)
  25. آزمایشگاه اندازه گیری ومدار - 1 ( دکتر داود موسوی نیشابوری)
  26. آزمایشگاه اندازه گیری ومدار - 1 ( دکتر نرگس عطارمقدم)
  27. آزمایشگاه اندازه گیری ومدار - 1 ( دکتر نرگس عطارمقدم)
  28. آزمایشگاه اندازه گیری ومدار - 1 ( دکتر اسدالله زرگری)
  29. آزمایشگاه اندازه گیری ومدار - 1 ( دکتر داود موسوی نیشابوری)
  30. آزمایشگاه اندازه گیری ومدار - 1 ( دکتر داود موسوی نیشابوری)
  31. آزمایشگاه اندازه گیری ومدار - 1 ( دکتر ناصر حافظی مطلق)
  32. آزمایشگاه اندازه گیری ومدار - 1 ( دکتر ناصر حافظی مطلق)
  33. آزمایشگاه اندازه گیری ومدار - 1 ( دکتر ناصر حافظی مطلق)
  34. آزمایشگاه اندازه گیری ومدار - 1 ( دکتر نرگس عطارمقدم)
  35. مدارهای الکتریکی1 ( دکتر نادیا نقوی)
  36. تجزیه وتحلیل سیستمها ( دکتر سیدعلی رضا سیدین)
  37. تجزیه وتحلیل سیستمها ( دکتر حسین خوش بین قماش)
  38. تجزیه وتحلیل سیستمها ( دکتر عباس ابراهیمی مقدم)
  39. اندازه گیری الکتریکی ( دکتر محمد طاهرزاده ثانی)
  40. اندازه گیری الکتریکی ( دکتر جمشید زارع مودی)
  41. اندازه گیری الکتریکی ( دکتر مجید شرکاء)
  42. آزمایشگاه ماشینهای الکتریکی1 ( دکتر مهدی مولودیان)
  43. آزمایشگاه ماشینهای الکتریکی1 ( دکتر مهدی مولودیان)
  44. آزمایشگاه ماشینهای الکتریکی1 ( دکتر مهدی مولودیان)
  45. آزمایشگاه ماشینهای الکتریکی1 ( دکتر مهدی مولودیان)
  46. آزمایشگاه ماشینهای الکتریکی1 ( دکتر مهدی مولودیان)
  47. آزمایشگاه ماشینهای الکتریکی1 ( دکتر مهدی مولودیان)
  48. آزمایشگاه ماشینهای الکتریکی1 ( دکتر مهدی مولودیان)
  49. آزمایشگاه الکترونیک1 ( دکتر ناصر حافظی مطلق)
  50. آزمایشگاه الکترونیک1 ( دکتر ناصر حافظی مطلق)
  51. آزمایشگاه الکترونیک1 ( دکتر ناصر حافظی مطلق)
  52. آزمایشگاه الکترونیک1 ( دکتر ناصر حافظی مطلق)
  53. آزمایشگاه الکترونیک1 ( دکتر ناصر حافظی مطلق)
  54. آزمایشگاه الکترونیک1 ( دکتر ناصر حافظی مطلق)
  55. مدارهای منطقی ( دکتر نادیا نقوی)
  56. مدارهای منطقی ( دکتر مرتضی خادمی درح)
  57. آزمایشگاه مدارهای منطقی ( دکتر علی پور حسین)
  58. آزمایشگاه مدارهای منطقی ( دکتر علی پور حسین)
  59. آزمایشگاه مدارهای منطقی ( دکتر علی پور حسین)
  60. آزمایشگاه مدارهای منطقی ( دکتر علی پور حسین)
  61. آزمایشگاه مدارهای منطقی ( دکتر علی پور حسین)
  62. آزمایشگاه مدارهای منطقی ( دکتر علی پور حسین)
  63. آزمایشگاه مدارهای منطقی ( دکتر مجید شرکاء)
  64. ماشینهای الکتریکی2 ( دکتر جواد ساده)
  65. سیستمهای خطی وکنترل ( دکتر ناصر پریز)
  66. آزمایشگاه سیستمهای خطی وکنترل ( دکتر مجید شرکاء)
  67. آزمایشگاه سیستمهای خطی وکنترل ( دکتر علی پور حسین)
  68. آزمایشگاه سیستمهای خطی وکنترل ( دکتر علی پور حسین)
  69. آزمایشگاه سیستمهای خطی وکنترل ( دکتر علی پور حسین)
  70. آزمایشگاه سیستمهای خطی وکنترل ( دکتر علی پور حسین)
  71. آزمایشگاه سیستمهای خطی وکنترل ( دکتر علی پور حسین)
  72. آزمایشگاه سیستمهای خطی وکنترل ( دکتر علی پور حسین)
  73. آزمایشگاه سیستمهای خطی وکنترل ( دکتر علی پور حسین)
  74. زبان تخصصی ( دکتر علی پیروی)
  75. زبان تخصصی ( دکتر مهدی سعادتمند طرزجان)
  76. زبان تخصصی ( دکتر رضا لطفی)
  77. زبان تخصصی ( دکتر )
  78. زبان تخصصی ( دکتر مهدی سعادتمند طرزجان)
  79. بررسی سیستمهای قدرت -1 ( دکتر رضا قاضی)
  80. بررسی سیستمهای قدرت -1 ( دکتر محمدحسین جاویدی دشت بیاض)
  81. بررسی سیستمهای قدرت -1 ( دکتر )
  82. کارآموزی - 1 ( دکتر )
  83. الکترونیک 2 ( دکتر محمدحسن نشاطی)
  84. احتمال مهندسی ( دکتر قوشه عابدهدتنی)
  85. احتمال مهندسی ( دکتر )
  86. ماشین های الکتریکی 1 ( دکتر جعفر عبادی)
  87. ماشین های الکتریکی 1 ( دکتر حسین ابوترابی زارچی)
  88. مدارهای الکتریکی 2 ( دکتر وحید محتشمی)
  89. مدارهای الکتریکی 2 ( دکتر حسین خوش بین قماش)
  90. مدارهای الکتریکی 2 ( دکتر سحر مقیمی)
  91. اصول سیستم های مخابراتی ( دکتر مهرداد شکوه صارمی)
  92. مخابرات دیجیتال ( دکتر حسین ضمیری جعفریان)
  93. ریاضی مهندسی ( دکتر مریم قربانی)
  94. ریاضی مهندسی ( دکتر سحر مقیمی)
  95. الکترونیک صنعتی ( دکتر محمد منفرد)
  96. الکترونیک صنعتی ( دکتر )
  97. آزمایشگاه الکترونیک صنعتی ( دکتر حامد حیدری دوست آباد)
  98. آزمایشگاه الکترونیک صنعتی ( دکتر حامد حیدری دوست آباد)
  99. آزمایشگاه الکترونیک صنعتی ( دکتر حامد حیدری دوست آباد)
  100. آزمایشگاه الکترونیک صنعتی ( دکتر حامد حیدری دوست آباد)
  101. آزمایشگاه الکترونیک صنعتی ( دکتر حامد حیدری دوست آباد)
  102. آزمایشگاه ماشینهای الکتریکی2 ( دکتر جعفر عبادی)
  103. آزمایشگاه ماشینهای الکتریکی2 ( دکتر محمدرضا میری)
  104. آزمایشگاه ماشینهای الکتریکی2 ( دکتر محمدرضا میری)
  105. آزمایشگاه الکترونیک 2 ( دکتر سیدمحمد کیش بافان)
  106. آزمایشگاه الکترونیک 2 ( دکتر سیدمحمد کیش بافان)
  107. آزمایشگاه الکترونیک 2 ( دکتر سیدمحمد کیش بافان)
  108. آزمایشگاه الکترونیک 2 ( دکتر سیدمحمد کیش بافان)
  109. آزمایشگاه الکترونیک 2 ( دکتر سیدمحمد کیش بافان)
  110. الکترونیک 3 ( دکتر محمد طاهرزاده ثانی)
  111. آزمایشگاه الکترونیک 3 ( دکتر سیدمحمد کیش بافان)
  112. تکنیک پالس ( دکتر مهدی صابری)
  113. آزمایشگاه تکنیک پالس ( دکتر سیدمحمد کیش بافان)
  114. آزمایشگاه تکنیک پالس ( دکتر سیدمحمد کیش بافان)
  115. آزمایشگاه تکنیک پالس ( دکتر سیدمحمد کیش بافان)
  116. آزمایشگاه تکنیک پالس ( دکتر سیدمحمد کیش بافان)
  117. آزمایشگاه تکنیک پالس ( دکتر سیدمحمد کیش بافان)
  118. فیزیک الکترونیک ( دکتر سید ابراهیم حسینی)
  119. فیزیک الکترونیک ( دکتر سید ابراهیم حسینی)
  120. مدارهای مخابراتی ( دکتر مهدی صابری)
  121. آزمایشگاه مدارهای مخابراتی ( دکتر سیدمحمد کیش بافان)
  122. آزمایشگاه مدارهای مخابراتی ( دکتر سیدمحمد کیش بافان)
  123. آزمایشگاه مدارهای مخابراتی ( دکتر سیدمحمد کیش بافان)
  124. آزمایشگاه مدارهای مخابراتی ( دکتر سیدمحمد کیش بافان)
  125. فیلترهاوسنتزمدار ( دکتر )
  126. اجزای کامپیوتر ( دکتر حمید نوری)
  127. آزمایشگاه اجزاءکامپیوتر ( دکتر مجید شرکاء)
  128. میکروپروسسورها ( دکتر مجید شرکاء)
  129. میکروپروسسورها ( دکتر مجید شرکاء)
  130. آزمایشگاه میکروپروسسورها ( دکتر مجید شرکاء)
  131. آزمایشگاه میکروپروسسورها ( دکتر مجید شرکاء)
  132. آزمایشگاه میکروپروسسورها ( دکتر مجید شرکاء)
  133. ابزاردقیق واجزاسیستمهای کنترل صنعتی ( دکتر علی کریم پور)
  134. برنامه سازی کامپیوتر ( دکتر مهدی سعادتمند طرزجان)
  135. برنامه سازی کامپیوتر ( دکتر حامد ارشد)
  136. برنامه سازی کامپیوتر ( دکتر لیلی ازقندی)
  137. ترمودینامیک ( دکتر سیدعلی ناقدی فر)
  138. بررسی سیستمهای قدرت - 2 ( دکتر حبیب رجبی مشهدی)
  139. تولید و نیروگاهها ( دکتر جعفر عبادی)
  140. ماشینهای مخصوص ( دکتر حسین ابوترابی زارچی)
  141. حفاظت ورله ها ( دکتر جواد ساده)
  142. حفاظت ورله ها ( دکتر جواد ساده)
  143. آزمایشگاه حفاظت ورله ها ( دکتر مهدی مولودیان)
  144. آزمایشگاه حفاظت ورله ها ( دکتر مهدی مولودیان)
  145. آزمایشگاه حفاظت ورله ها ( دکتر مهدی مولودیان)
  146. آزمایشگاه حفاظت ورله ها ( دکتر مهدی مولودیان)
  147. آزمایشگاه حفاظت ورله ها ( دکتر مهدی مولودیان)
  148. آزمایشگاه حفاظت ورله ها ( دکتر مهدی مولودیان)
  149. آزمایشگاه حفاظت ورله ها ( دکتر مهدی مولودیان)
  150. آزمایشگاه حفاظت ورله ها ( دکتر مهدی مولودیان)
  151. آزمایشگاه سیستمهای قدرت ( دکتر حبیب رجبی مشهدی)
  152. ماشین الکتریکی -3 ( دکتر جعفر عبادی)
  153. ماشین الکتریکی -3 ( دکتر )
  154. جبرخطی ( دکتر محمدباقر نقیبی سیستانی)
  155. اصول میکروکامپیوترها ( دکتر جواد صفائی)
  156. اصول میکروکامپیوترها ( دکتر جواد صفائی)
  157. مایکرویو ( دکتر )
  158. سیستم های کنترل دیجیتال و غیر خطی ( دکتر سیدکمال حسینی ثانی)
  159. آز-پردازش سیگنال های دیجیتال ( دکتر سیدعلی رضا سیدین)
  160. ریز موج و آنتن ( دکتر امیررضا عطاری)
  161. آز ریز موج و آنتن ( دکتر سیدمحمدسعید ماجدی)
  162. آزمایشگاه کنترل صنعتی ( دکتر مجید شرکاء)
  163. اندازه گیری الکترونیکی ( دکتر ناصر حافظی مطلق)
  164. مباحث ویژه درالکترونیک ( دکتر رضا لطفی)
  165. اقتصادمهندسی ( دکتر مجید علومی بایگی)
  166. آزمایشگاه ماشین مخصوص ( دکتر محمدرضا میری)
  167. آزمایشگاه عایقهاوفشارقوی ( دکتر مهدی مولودیان)
  168. آزمایشگاه عایقهاوفشارقوی ( دکتر مهدی مولودیان)
  169. آزمایشگاه عایقهاوفشارقوی ( دکتر مهدی مولودیان)
  170. آزمایشگاه عایقهاوفشارقوی ( دکتر مهدی مولودیان)
  171. پروژه 1 ( دکتر )
  172. آز سیستم های کنترل دیجیتال ( دکتر مجید شرکاء)