لیست دروس ارائه شده در مقطع کارشناسی گروه مهندسي برق دانشکده مهندسی ( سال تحصیلی ۱۳۹۶ - ترم ۱ )

  1. محاسبات عددی ( دکتر مهرداد شکوه صارمی)
  2. محاسبات عددی ( دکتر سیدمحمدسعید ماجدی)
  3. محاسبات عددی ( دکتر وحید محتشمی)
  4. الکترومغناطیس ( دکتر میرمجتبی میرصالحی)
  5. الکترومغناطیس ( دکتر سیدمحمدسعید ماجدی)
  6. الکترومغناطیس ( دکتر امیررضا عطاری)
  7. الکترونیک -1 ( دکتر سید ابراهیم حسینی)
  8. کارگاه برق ( دکتر محمدرضا میری)
  9. کارگاه برق ( دکتر محمدرضا میری)
  10. کارگاه برق ( دکتر محمدرضا میری)
  11. کارگاه برق ( دکتر محمدرضا میری)
  12. کارگاه برق ( دکتر محمدرضا میری)
  13. نقشه کشی صنعتی ( دکتر ریحانه اکبری)
  14. نقشه کشی صنعتی ( دکتر محمدمهدی تفرج)
  15. نقشه کشی صنعتی ( دکتر وحید ملکی)
  16. نقشه کشی صنعتی ( دکتر محمدمهدی تفرج)
  17. نقشه کشی صنعتی ( دکتر محمدمهدی تفرج)
  18. نقشه کشی صنعتی ( دکتر محمدمهدی تفرج)
  19. نقشه کشی صنعتی ( دکتر وحید ملکی)
  20. آزمایشگاه اندازه گیری ومدار - 1 ( دکتر داود موسوی نیشابوری)
  21. آزمایشگاه اندازه گیری ومدار - 1 ( دکتر داود موسوی نیشابوری)
  22. آزمایشگاه اندازه گیری ومدار - 1 ( دکتر داود موسوی نیشابوری)
  23. مدارهای الکتریکی1 ( دکتر قوشه عابدهدتنی)
  24. مدارهای الکتریکی1 ( دکتر مهدی صابری)
  25. مدارهای الکتریکی1 ( دکتر جعفر عبادی)
  26. تجزیه وتحلیل سیستمها ( دکتر عباس ابراهیمی مقدم)
  27. اندازه گیری الکتریکی ( دکتر مجید شرکاء)
  28. اندازه گیری الکتریکی ( دکتر جعفر عبادی)
  29. اندازه گیری الکتریکی ( دکتر )
  30. آزمایشگاه ماشینهای الکتریکی1 ( دکتر مهدی مولودیان)
  31. آزمایشگاه ماشینهای الکتریکی1 ( دکتر مهدی مولودیان)
  32. آزمایشگاه ماشینهای الکتریکی1 ( دکتر مهدی مولودیان)
  33. آزمایشگاه ماشینهای الکتریکی1 ( دکتر مهدی مولودیان)
  34. آزمایشگاه ماشینهای الکتریکی1 ( دکتر مهدی مولودیان)
  35. آزمایشگاه ماشینهای الکتریکی1 ( دکتر مهدی مولودیان)
  36. آزمایشگاه ماشینهای الکتریکی1 ( دکتر مهدی مولودیان)
  37. آزمایشگاه ماشینهای الکتریکی1 ( دکتر مهدی مولودیان)
  38. آزمایشگاه ماشینهای الکتریکی1 ( دکتر مهدی مولودیان)
  39. آزمایشگاه الکترونیک1 ( دکتر ناصر حافظی مطلق)
  40. آزمایشگاه الکترونیک1 ( دکتر ناصر حافظی مطلق)
  41. آزمایشگاه الکترونیک1 ( دکتر ناصر حافظی مطلق)
  42. آزمایشگاه الکترونیک1 ( دکتر ناصر حافظی مطلق)
  43. آزمایشگاه الکترونیک1 ( دکتر ناصر حافظی مطلق)
  44. آزمایشگاه الکترونیک1 ( دکتر ناصر حافظی مطلق)
  45. آزمایشگاه الکترونیک1 ( دکتر ناصر حافظی مطلق)
  46. آزمایشگاه الکترونیک1 ( دکتر ناصر حافظی مطلق)
  47. آزمایشگاه الکترونیک1 ( دکتر ناصر حافظی مطلق)
  48. آزمایشگاه الکترونیک1 ( دکتر ناصر حافظی مطلق)
  49. آزمایشگاه الکترونیک1 ( دکتر ناصر حافظی مطلق)
  50. آزمایشگاه الکترونیک1 ( دکتر ناصر حافظی مطلق)
  51. مدارهای منطقی ( دکتر مرتضی خادمی درح)
  52. مدارهای منطقی ( دکتر مجید شرکاء)
  53. مدارهای منطقی ( دکتر )
  54. آزمایشگاه مدارهای منطقی ( دکتر مجید شرکاء)
  55. آزمایشگاه مدارهای منطقی ( دکتر مجید شرکاء)
  56. آزمایشگاه مدارهای منطقی ( دکتر مجید شرکاء)
  57. آزمایشگاه مدارهای منطقی ( دکتر ایمان صداقت رنجبر)
  58. آزمایشگاه مدارهای منطقی ( دکتر ایمان صداقت رنجبر)
  59. آزمایشگاه مدارهای منطقی ( دکتر ایمان صداقت رنجبر)
  60. آزمایشگاه مدارهای منطقی ( دکتر مجید شرکاء)
  61. ماشینهای الکتریکی2 ( دکتر جواد ساده)
  62. ماشینهای الکتریکی2 ( دکتر حسین ابوترابی زارچی)
  63. ماشینهای الکتریکی2 ( دکتر علی کریم پور)
  64. سیستمهای خطی وکنترل ( دکتر علی کریم پور)
  65. سیستمهای خطی وکنترل ( دکتر سیدکمال حسینی ثانی)
  66. سیستمهای خطی وکنترل ( دکتر محمدباقر نقیبی سیستانی)
  67. آزمایشگاه سیستمهای خطی وکنترل ( دکتر ایمان صداقت رنجبر)
  68. آزمایشگاه سیستمهای خطی وکنترل ( دکتر مجید شرکاء)
  69. آزمایشگاه سیستمهای خطی وکنترل ( دکتر رضا بخشی جعفرآبادی)
  70. آزمایشگاه سیستمهای خطی وکنترل ( دکتر رضا بخشی جعفرآبادی)
  71. آزمایشگاه سیستمهای خطی وکنترل ( دکتر ایمان صداقت رنجبر)
  72. زبان تخصصی ( دکتر علی پیروی)
  73. زبان تخصصی ( دکتر مهدی سعادتمند طرزجان)
  74. زبان تخصصی ( دکتر )
  75. بررسی سیستمهای قدرت -1 ( دکتر رضا قاضی)
  76. بررسی سیستمهای قدرت -1 ( دکتر حبیب رجبی مشهدی)
  77. بررسی سیستمهای قدرت -1 ( دکتر )
  78. کارآموزی - 1 ( دکتر )
  79. الکترونیک 2 ( دکتر رضا لطفی)
  80. الکترونیک 2 ( دکتر محمد طاهرزاده ثانی)
  81. الکترونیک 2 ( دکتر مهدی صابری)
  82. احتمال مهندسی ( دکتر ناصر پریز)
  83. احتمال مهندسی ( دکتر حسین خوش بین قماش)
  84. احتمال مهندسی ( دکتر مریم قربانی)
  85. احتمال مهندسی ( دکتر ناصر پریز)
  86. ماشین های الکتریکی 1 ( دکتر مجید علومی بایگی)
  87. مدارهای الکتریکی 2 ( دکتر وحید محتشمی)
  88. مدارهای الکتریکی 2 ( دکتر حسین خوش بین قماش)
  89. اصول سیستم های مخابراتی ( دکتر حسین خوش بین قماش)
  90. اصول سیستم های مخابراتی ( دکتر مهرداد شکوه صارمی)
  91. مخابرات دیجیتال ( دکتر )
  92. ریاضی مهندسی ( دکتر عباس ابراهیمی مقدم)
  93. ریاضی مهندسی ( دکتر سحر مقیمی)
  94. ریاضی مهندسی ( دکتر نادیا نقوی)
  95. ریاضی مهندسی ( دکتر سیدعلی رضا سیدین)
  96. ریاضی مهندسی ( دکتر )
  97. الکترونیک صنعتی ( دکتر محمد منفرد)
  98. آزمایشگاه الکترونیک صنعتی ( دکتر حامد حیدری دوست آباد)
  99. آزمایشگاه الکترونیک صنعتی ( دکتر حامد حیدری دوست آباد)
  100. آزمایشگاه الکترونیک صنعتی ( دکتر حامد حیدری دوست آباد)
  101. آزمایشگاه الکترونیک صنعتی ( دکتر حامد حیدری دوست آباد)
  102. آزمایشگاه ماشینهای الکتریکی2 ( دکتر محمدرضا میری)
  103. آزمایشگاه ماشینهای الکتریکی2 ( دکتر محمدرضا میری)
  104. آزمایشگاه الکترونیک 2 ( دکتر سیدمحمد کیش بافان)
  105. آزمایشگاه الکترونیک 2 ( دکتر سیدمحمد کیش بافان)
  106. آزمایشگاه الکترونیک 2 ( دکتر سیدمحمد کیش بافان)
  107. الکترونیک 3 ( دکتر محمد طاهرزاده ثانی)
  108. آزمایشگاه الکترونیک 3 ( دکتر سیدمحمد کیش بافان)
  109. آزمایشگاه الکترونیک 3 ( دکتر سیدمحمد کیش بافان)
  110. آزمایشگاه الکترونیک 3 ( دکتر سیدمحمد کیش بافان)
  111. آزمایشگاه الکترونیک 3 ( دکتر سیدمحمد کیش بافان)
  112. آزمایشگاه تکنیک پالس ( دکتر سیدمحمد کیش بافان)
  113. آزمایشگاه تکنیک پالس ( دکتر سیدمحمد کیش بافان)
  114. آزمایشگاه تکنیک پالس ( دکتر سیدمحمد کیش بافان)
  115. آزمایشگاه تکنیک پالس ( دکتر سیدمحمد کیش بافان)
  116. آزمایشگاه تکنیک پالس ( دکتر سیدمحمد کیش بافان)
  117. فیزیک الکترونیک ( دکتر سید ابراهیم حسینی)
  118. فیزیک الکترونیک ( دکتر )
  119. مدارهای مخابراتی ( دکتر مجتبی جودکی)
  120. مدارهای مخابراتی ( دکتر )
  121. آزمایشگاه مدارهای مخابراتی ( دکتر سیدمحمد کیش بافان)
  122. کنترل صنعتی ( دکتر ناصر پریز)
  123. آزمایشگاه اجزاءکامپیوتر ( دکتر مجید شرکاء)
  124. آزمایشگاه اجزاءکامپیوتر ( دکتر مجید شرکاء)
  125. آزمایشگاه اجزاءکامپیوتر ( دکتر مجید شرکاء)
  126. میکروپروسسورها ( دکتر )
  127. آزمایشگاه میکروپروسسورها ( دکتر مجید شرکاء)
  128. ابزاردقیق واجزاسیستمهای کنترل صنعتی ( دکتر )
  129. آنتن وانتشارامواج ( دکتر )
  130. برنامه سازی کامپیوتر ( دکتر مهدی سعادتمند طرزجان)
  131. ترمودینامیک ( دکتر سیدعلی ناقدی فر)
  132. بررسی سیستمهای قدرت - 2 ( دکتر محمدحسین جاویدی دشت بیاض)
  133. تولید و نیروگاهها ( دکتر جعفر عبادی)
  134. ماشینهای مخصوص ( دکتر )
  135. عایقهاوفشارقوی ( دکتر عبادالله کامیاب)
  136. حفاظت ورله ها ( دکتر )
  137. آزمایشگاه حفاظت ورله ها ( دکتر مهدی مولودیان)
  138. آزمایشگاه حفاظت ورله ها ( دکتر مهدی مولودیان)
  139. آزمایشگاه سیستمهای قدرت ( دکتر محمدحسین جاویدی دشت بیاض)
  140. ماشین الکتریکی -3 ( دکتر علی کریم پور)
  141. مبانی تحقیق درعملیات ( دکتر محمدباقر نقیبی سیستانی)
  142. جبرخطی ( دکتر )
  143. اصول میکروکامپیوترها ( دکتر جواد صفائی)
  144. سیستمهای کنترل پیشرفته ( دکتر محمدباقر نقیبی سیستانی)
  145. میدانهاوامواج ( دکتر محمدحسن نشاطی)
  146. مایکرویو ( دکتر )
  147. پردازش سیگنال دیجیتال ( دکتر سیدعلی رضا سیدین)
  148. ریز موج و آنتن ( دکتر )
  149. اقتصادمهندسی ( دکتر مجید علومی بایگی)
  150. تاسیسات الکتریکی ( دکتر محمدرضا میری)
  151. آزمایشگاه عایقهاوفشارقوی ( دکتر مهدی مولودیان)
  152. آزمایشگاه عایقهاوفشارقوی ( دکتر مهدی مولودیان)
  153. آزمایشگاه عایقهاوفشارقوی ( دکتر مهدی مولودیان)
  154. آزمایشگاه عایقهاوفشارقوی ( دکتر مهدی مولودیان)
  155. آزمایشگاه عایقهاوفشارقوی ( دکتر مهدی مولودیان)
  156. آزمایشگاه عایقهاوفشارقوی ( دکتر مهدی مولودیان)
  157. آزمایشگاه عایقهاوفشارقوی ( دکتر مهدی مولودیان)
  158. پروژه 1 ( دکتر )